fbpx
RR9Q+MF Efeler, Aydın
+90 544 811 99 91
bilgi@akademiden.com.tr

Aydın Halk Oyunları Kursu

Aydın Halk Oyunları Kursu

Aydın Halk Oyunları Kursu ile sizlere zeybek dahil bir çok kurs hakkında eğitim vermekteyiz. Eğitimlerimiz sizlerin programına uygun bir şekilde gerçekleşiyor. Sizlere verdiğimiz eğitimler ile sizleri halk oyunları bakımında oldukça iyi bir şekilde yetiştiriyoruz. Bize ait olan halk oyunlarının unutulmaması için bizlerden sonraki nesillere aktarılması için çok çalışıyoruz. Ayrıca sizlere tüm halk oyunları kurslarımızı uygun fiyatlar ile veriyoruz. Sanat ile iç içe gelişen bir topluluk ve genç nesiller için uğraşıyoruz. Sizlere halk oyunları bakımından bir çok yörenin oyunlarının eğitimlerini veriyoruz. Ve her yörenin eğitimini alanında uzman kişiler veriyor. Bu halk oyunları zeybek, horon, Ankara havaları, potpori gibi bir çok türde oyun için kurslarımız mevcut.

Aydın Halk Oyunları Kursu

Aydın Akademiden Sanat olarak sizlere çeşitli yörelerin halk oyunlarını sunuyoruz. Ayrıca bu halk oyunları kurslarını da alanlarında uzman ve kendini kanıtlamış eğitmenler vermekte. Bunun dışında bizler sizlere kurslara dönemlik aylık ve senelik olarak üç farklı şekilde sunuyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz kendinize nasıl bir öğrenme aralığı müsait ise o aralıkta bu kursu alırsınız. Ve sizlere şunu da belirtmek isteriz ki buradan çıktıktan sonra hangi kursu almış iseniz en profesyonel şekilde bu eğitim uygulayabilecek hale gelirsiniz. Bizim Aydın Akademiden Sanat olarak tek amacımız sizlere sanatı kendi kültürümüzü aşılamak sevdirmek. Hiç bir şekilde maddiyat bizim için ön planda olmadı.

Aydın Halk Oyunları Kursu-2

Aydın Halk Oyunları Kursu-2

Bunun ile birlikte şunu da belirtmek isteriz ki Aydın Halk Oyunları Kursu ve diğer bütün kurslarımızda tek amacımız sizlere bir şeyler öğretmek. Hiç bir şekilde bu kurslara insanlar gelsin bir şey öğrenmese de olur biz paramızı kazanalım gözü ile bakmıyoruz. Bu yüzden de hizmete geçtiğimiz bu kısa sürede en iyi yere gelmeyi başardık. Halk oyunlarımızdan bahsetmek gerekir ise birazda. Modern danslardan farklı bir grupta bu oyunlarımız. Halk oyunlarımızda her oyunun hatta ve hatta oyunda ki her hareketin bir anlamı var. Halk oyunlarımız her yönü ile bizlere bir şeyler ima etmeye çalışıyor. Bir çaresizliği bir hüznü ya da bazen de bir mutluluğu sevinci anlatıyor. Evet eğer sizlerde halk oyunları kursu ve diğer kurslarımız hakkında bilgi almak isterseniz iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir