fbpx
RR9Q+MF Efeler, Aydın
+90 544 811 99 91
bilgi@akademiden.com.tr

Aydın Zeybek Kursu

Aydın Zeybek Kursu

Aydın Zeybek Kursu ile sizlere halk oyunları eğitimine devam ediyoruz. Burada zeybek kursu konusunda sizlere en iyi eğitimi vermek için uzman ekibimiz ile sizlere eğitim vermeye devam ediyoruz. Kısa sürede Aydın da sizlere sanat alanın da bir çok konuda sizlere eğitim verdik. Sanat ile birlikte gelişen bir toplum olmak amacı ile yola çıktığımız bu serüvende amacımıza ulaşmak için çok uğraştık. Alanında uzman kişiler ile sizlere eğitim veriyoruz. Bizim amaçlarımızdan biride bize ait olan sanatsal etkinliklerin unutulmamasını sağlamak. Zeybek kursu ile de Aydın Akademiden Sanat olarak bunu amaçlıyoruz. Ve bunun dışında diğer başka kurslar ile de bize ait olanı yine bize kazandırmaya çalışıyoruz.

Aydın Zeybek Kursu

Aydında başlayan bu sanat yolculuğumuz ile ilgili şimdiki hayalimiz ise tüm ülkemize Aydın Zeybek Kursu ve diğer tüm kurslarımızı yaymak. Biraz da zeybekten bahsedelim. Zeybek Ege bölgesinden çıkarak ülkemizin göz bebeği haline gelmiş bir oyunumuzdur. Zeybek yiğitliğin ve haksızlığın karşısında durmayı temsil eden bir oyundur. Ağır bir şekilde oynanan oyun oldukça asildir. Atamızın da en sevdiği oyunlardan biri olan zeybek konusunda sizlere en profesyonel kursu sunuyoruz. Harika ezgileri karşı konulamaz göz alıcı oyun hareketleri ile sizleri kendine hayran bırakır. Sizlerde zeybek kursu ile geleneksel halk oyununa giriş yapacak ve öğreneceksiniz. Sizlerde bu kurstan sonra profesyonel olarak bir zeybek oyuncusu olacaksınız.

"<yoastmark

Ayrıca bizler Aydın Akademiden Sanat olarak sizlere Aydın Zeybek Kursu dahil tüm kurslarımızın bitiminde sertifikalar veriyoruz. Bunun dışında tüm kurslarımızın kurs programlarını sizlerin istekleri üzerine düzenliyoruz. Kısaca sizler hangi günler ve hangi saatler müsaitseniz sizlerin programlarını o günlere koyuyoruz. Zeybek tekli oynanabildiği gibi toplu grup halinde de oynanabilir. Bizlere zeybek kursu konusunda en çok başvuran kişiler de çiftler. Düğünlerinde davetlilerine güzel bir gösteri yapmak için bu kursa başvuruyorlar. Zeybek erkek ve kadının beraber oynayabileceği bir halk oyunumuz. Bundan dolayıda gelin ve damat düğünlerinde bu kursu tercih ediyorlar. Evet eğer sizlerde zeybek kursumuz ve diğer kurslarımız hakkında bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir